Goddess mylinti erdve.jpg

TANTRINIS SAVAITGALIS MOTERIMS

Rugsėjo 11-13, 2020
Vilnius

 

ĮKVĖPIMAS GYVENTI SU PASIMĖGAVIMU

Ką reiškia moteriškumas, moteriška jėga, sąmoningas džiaugimasis visu, kas vyksta čia ir dabar? Kaip rasti balansą tarp kūno, sielos ir proto ir išmokti jausti gyvenimą visu savo kūnu, ne tik galva? Kaip sužadinti seksualinę/kūrybinę energiją savyje ir ją pakreipti norima linkme? Kaip pajausti laisvę gyventi be baimių ir kompleksų? Kaip išmokti ramiai žvelgti į sunkumus ir visada rasti aukštesnę perspektyvą?

Tantros tradicija kviečia kastis iki giliausių sielos kampelių ir tenai atrasti drąsą gyventi plačiai atverta širdimi, ryžtą nusimesti visus suvaržymus, neleidžiančius mėgautis gyvenimu ir nusiteikimą tapti sąmoninga savo gyvenimo kūrėja. Visa tai yra Tavyje, Tu tai jauti, ir, galbūt, netgi bijai šią skrynią atverti, nes žinai, kad po to gyvenimas nebebus toks, koks buvo.

Savaitgalio metu per praktikas, žaidimus, ritualus, meditacijas, šokį, sąmoningą fizinį kontaktą eisime link visiško atsipalaidavimo, vidinio džiaugsmo ir spontaniškumo sužadinimo, mokysimės kaip patirti malonumą visu savo kūnu ir siela, kaip rasti tai, kas yra moteriškumo esmė būtent Tau.

Šiuolaikinis gyvenimas bėga tokiu greičiu, kad mes net nepagalvojame sustoti ir pamąstyti, kas iš tiesų yra svarbu, kokiu tikslu Tu, nepakartojama ir nuostabi siela, atėjai į šią žemę. Šis savaitgalis skirtas būtent tam – savo esybės, grožio, vidinės jėgos ir jausmingumo prisiminimui. O tokios praktikos atliekamos jaukiame bendraminčių moterų rate yra ypatingai veiksmingos ir ilgai išliekančios.

Beje, stovyklos metas - pavasario lygiadienis – ypatingas laikas. Pagal jogos išmintį, tai diena, palankiausia atsikratyti visų savo baimių, apsiribojimų ir blogų įpročių. Tai vartai į atsinaujinimą, savo autentiškumo atradimą, pakilimą į aukštesnę emocinę ir dvasinę vibraciją. Ta proga atliksime itin energetiškai stiprią meditaciją.


Savaitgalį ves Julia Berneheim.


Atvykimas: bir 26 d., nuo 16 val. Pradžia: 17 val.
Išvykimas: bir 28 d., 15 val.

Savaitgalio kaina: 250 EUR. Įskaičiuota programa, dvi nakvynės ir nuostabus veganiškas maitinimas.
Atvykimu dalyvės rūpinasi pačios.

Papildoma informacija ir registracija el. paštu julia@women-of-influence.com.
Banko sąskaitos numerį atsiųsime užsiregistravusioms. Registracija patvirtinama po apmokėjimo.